Mağusa’da Satılık Daire Satın Almanın Avantajları

Mağusa’da satılık daire talebi her geçen gün artıyor. Yatırımcıların Kıbrıs’ta en çok tercih ettiği bölgelerden biri olan Gazimağusa sunduğu fırsatlar sayesinde yatırımcıların ilgisini çekiyor. Siz de bir yatırımcı olarak Mağusa’da satılık ev almanın size neler getireceğini mi düşünüyorsunuz? O halde sunduğu bütün fırsatlarıyla Mağusa’da daire satın almayı değerlendirmeye başlayın!

Mağusa Nasıl Bir Yer?

Mağusa, Kıbrıs Adası’nın doğu kısmında kalan bir liman şehridir. Doğal güzellikleri ve iklim özellikleri sayesinde her mevsim yaşanabilecek bir yerdir. Liman şehri olması nedeniyle yılın çok büyük bir kısmında deniz turizmi için ideal noktalar arasındadır. Üstelik eğitim konusunda da gelişmiş bir şehir olması pek çok yatırımcı için Mağusa’yı özel kılıyor.

Modern, tarihi ve kültürel anlamda özel bir yer olan Mağusa’da satılık daire fırsatları da oldukça fazla. İnşaat sektörünün gelişme kaydettiği şehirde her ihtiyaca uygun bir daire bulmak mümkün. Tüm bu özellikleriyle Mağusa’da satılık ev talep ediyorsanız sizi bekleyen diğer fırsatlara da bir göz atmalısınız.

Farklı Daire Tipleriyle Yatırım İmkânı

Kıbrıs’ın en gelişmiş noktalarından biri olan Mağusa’da inşaat sektörü de hayli ilerde. Bu nedenle yatırımcıların ihtiyaçlarına uygun büyüklükte ve özelliklerde daire bulmaları mümkündür. 1+0 ile 6+1 arasında değişen daire türlerinden birini seçerek bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Daire çeşitliliğinin çok fazla olması yatırımcıların kısa sürede kaliteli yatırımlara imza atmasını sağlıyor.

Kira Getirisi ve Kısa Sürede Değer Artışı

Mağusa’da satılık daire fırsatlarını değerlendirmek isteyen yatırımcılar için en büyük ayrıcalıklar maddi anlamda öne çıkıyor. Mağusa gerek tarihi gerekse de modern yönleriyle Kıbrıs’ın en çok talep gören şehirlerindendir. Bu durum kiralık ev talebine dolayısıyla da yüksek kira getirisine kapı aralıyor. Bir daire satın alarak kiralayan yatırımcılar için her yıl yükselen kira getirisine ek olarak gayrimenkulün değeri de yükseliyor.

Mağusa’da satılık daire tercihinde talebi arttıran tüm bu nedenleri dikkate alarak siz de yatırımınızı yapın. Hem kârlı hem de sorunsuz bir yatırım fırsatını değerlendirmenin ayrıcalıklarını yaşayın. Akol Group ile iletişime geçerek süreci planlayabilirsiniz.

768 432 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.