KKTC’de Peşinatsız Ev Satın Alabilir Misiniz?

Son yıllarda gelişmekte olan KKTC, yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Modern ve kaliteli yapılaşma, yapılan lüks daire ve villalar ile inanılmaz projelerle sunduğu fırsat ve avantajlar sayesinde KKTC’de ev satın almak ve ikamet etmek devletin verdiği kolaylıklar ile bürokrasinin hızlı işlemesi sonucunda rağbet görmektedir. Doğası, iklimi, deniz manzarası, lüks yapıları, konut ve otelleri ile turizmin de cazibe merkezi olan KKTC’de yaşam kalitesi oldukça lüks ve konforludur. İnşaat sektörünün hızlı şekilde büyümesi, yapılan inanılmaz ve eşsiz projelerle KKTC’de birikimleriniz ile ev satın almak istiyorsanız sizlere firmamız aracılığı ile danışmanlık hizmeti verebiliriz. Peki KKTC’de peşinatsız ev alabilir misiniz?

Firmamız aracılığı ile KKTC’de bütçeniz doğrultusunda, istediğiniz özellikte peşinatsız ev satın alıp alamayacağınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Özellikle yabancı yatırımcılardan veya ev satın almak isteyenlerden bir miktar peşinat ödemesi istenebilir. Çünkü yabancı yatırımcılardan alınan peşinat ödemesi banka kredileri ve taşınmaz mal satın alım izni için gerekmektedir. Peşinat ödemesi yapıldıktan sonra satın alacağınız ev fiyatı ve taksit sayısı ile belirlenen oranlarla KKTC’de ev satın alabilirsiniz. Taksitlendirme yöntemi ile KKTC’de istediğiniz lokasyonda, aradığınız özelliklerde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 odalı, site içinde, apartman dairesinde, bağımsız olarak bahçeli, deniz manzaralı, ada manzaralı, botanik bahçeli, havuzlu villa tipi veya ev satın almanız mümkündür.

Peşinatsız Ev Alma Yöntemleri

KKTC’de banka kredisi ile taksitlendirme yöntemi ile uygun fiyata ev satın alabilirsiniz. Fakat KKTC’de peşinatsız ev satın almak özellikle yabancılar açısından gerekli prosedürler nedeniyle mümkün olmasa da tanınan ödeme kolaylıkları ve taksit avantajları ile KKTC’de ev satın alabilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Kıbrıs’ta Konut Kredisi ile Ev Almak sayfamızı ziyaret edin.

Firmamız sizlere verdiği danışmanlık hizmeti ile bütçeniz doğrultusunda yapabileceğiniz ödeme seçenekleri ile ev satın alabilirsiniz. Kıbrıs’ın her mevsim hareketliliği, canlığı, turizmin dört mevsim aktif olarak yaşandığı KKTC’de satın aldığınız ev 8 ile 10 yıl gibi bir amortisman süresi ile kazanca dönüşecektir. Uygun vadelerle ödeme imkânı bulunan KKTC’de ev satın almak geleceğe dönük en iyi yatırımdır. KKTC’de ev satın almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçerek sizlere sunduğumuz fırsat ve avantajlardan yararlanmalısınız.

2560 1708 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.