Kıbrıs'tan ev almak

Kıbrıs’tan Ev Almak için 4 Neden

Kıbrıs’tan ev almak isteyen yatırımcıların hemen hepsi için mantıklı nedenlere dayanmak hayli önemlidir. Zira konumu çok iyi olsa da pek çok alanda bilinmezliklerle dolu olan Kıbrıs’ı iyi değerlendirmek şart. Daha önce hiç Kıbrıs’a uğramamış bir yatırımcı için buradan ev satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini incelemelisiniz. İşte Kıbrıs’tan ev almak için en geçerli 4 neden!

Döviz Cinsinden Gelir Fırsatları

Kıbrıs, TL cinsinden alışverişin gerçekleştiği bir ülkedir. Ancak gayrimenkul konusunda yatırımların döviz cinsinden gelire imkân tanıdığı söylenebilir. Bu çerçevede yatırımcılar için Kıbrıs’tan ev almak aynı zamanda paralarını dövize çevirmek demek olacaktır. Siz de yatırımınızdan alacağınız geri dönüşün döviz cinsinden olmasını mı arzu ediyorsunuz? O halde Kıbrıs’ta emlak fırsatlarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Konu hakkında daha fazlası için KKTC Satılık Ev Fiyatları Neden Döviz? sayfamızı ziyaret edin.

Emlak Amortisman Süresinin Kısa Olması

Kıbrıs’tan ev almak isteyenler için en avantajlı detaylardan bir tanesi de emlak amortisman süresinin oldukça kısa olmasıdır. Çünkü kira gelirlerinin çok fazla olması 8 ile 12 yıllık süre içerisinde taşınmazın kendini amorti etmesi söz konusu olur. Bu nedenle de yatırımdan geri dönüşü en hızlı şekilde almak isteyen yatırımcıların Kıbrıs’ı tercih etmesi çok ayrıcalıklı bir seçenek olacaktır. Siz de bu konuda beklentilerinizi değerlendirerek kaliteli bir çözüme kapı aralayabileceksiniz.

Uygun Fiyatlarla Ev Satın Alma Fırsatı

Kıbrıs’tan ev satın almak isteyen hemen herkesin alışveriş konusunda titiz bir araştırma gerçekleştirmesi şart. Bu çerçevede en önemli konu ev satın alma fırsatının nasıl değerlendirileceğidir. Kıbrıs’ta çok yüksek meblağlara konut satın alınabileceği gibi uygun maliyetlerle de konut satın almak muhtemeldir. Siz de ihtiyacınıza uygun bir seçenek için ev satın alma imkânlarını değerlendirmeye başlamalısınız.

Fiyatları öğrenmek için Kıbrıs’ta Ev Fiyatları Ne Kadar? sayfamızı inceleyin.

Kıbrıs’ta Oturum İzni Ayrıcalığı

Kıbrıs, turistik bir merkez olarak kabul edilirken pek çok özelliğiyle yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu noktada ev satın almanın en önemli avantajlarından bir tanesi de Kıbrıs’ta oturum izni almak olacaktır. Çünkü burada yaşamak pek çok Avrupa ülkesi ile kıyaslandığında oldukça ilgi çekici olacaktır. Siz de birbirinden avantajlı seçenekleriyle Kıbrıs’ı tercih etmeye başlamalısınız!

768 432 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.