Kıbrıs’ta Dükkân Açmak ve Gelir Eldesi

Ticaret sektöründe olmak, ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtmak ve satışını gerçekleştirmek için yer arıyorsanız en iyi seçenek Kıbrıs’ta dükkân açmak olacaktır. Kıbrıs, tüm dünya ülkeleri arasında turizm ve ticaret sektörü içinde cazibe merkezi konumundadır. Bu nedenle her mevsim dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı turist ağırlamakta ve yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Canlılığın, hareketliliğin ve ekonominin dört mevsim hareketli olduğu Kıbrıs’ta mekân açmak oldukça yüksek gelir elde etmenizi sağlayacak başarılı bir yatırımdır.  Her sokak ve caddede canlılığın yaşandığı ve alışverişin yapıldığı mekân ve merkezlerde dükkân kiralayarak veya dükkân satın alarak Kıbrıs’ta dükkân işletebilirsiniz. Tekstil, hediyelik eşya, gıda, kırtasiye, beyaz eşya, mobilya, tuhafiye gibi en çok rağbet gören sektörlerde Kıbrıs’ta iş yeri açabilirsiniz.

Devam ötmeden önce Kıbrıs’ta Ticari Gayrimenkul Yatırımı Yaparken Şunlara Dikkat Edin makalemize göz atabilirsiniz.

Kıbrıs Lokasyon Avantajları

Dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı turistler ile çağa ayak uydurmuş modern çağdaş yaşam koşullarına sahip KKTC’de dükkân açmak, ekonomik anlamda benzer ülkelere kıyasla daha uygundur. Kıbrıs’ta dükkân kiraları, şehir merkezine olan mesafeye, dükkânın metrekaresine ve bulunduğu yerin lokasyonuna göre değişir. Ulaşımın ve alt yapının güçlü olduğu KKTC’de dükkân kiraları oldukça uygundur. Bu nedenle faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre cadde üzerinde, sokak arasında, büyük alışveriş merkezinde, turistik alan ve çarşılarda kolaylıkla KKTC’de dükkân kiralayabilir veya Kıbrıs’ta dükkân satın alabilirsiniz.

Uluslararası ticaret ve turizm sektörünün oldukça yoğun yaşandığı KKTC’de dükkân açma bürokrasi engeline takılmadan daha kolay ve çabuk gerçekleşmektedir. Siz de uluslararası prestije sahip olmak ve Kıbrıs’ta dükkân açabilir ve hatta işletmenizin başında bile olmadan, nerede olursanız olun işletmenizi yönetebilirsiniz.

Dükkândan Gelir Elde Etmek

Her türlü imkanını tanıyan yasal düzenlemelerle Kıbrıs’ta dükkân açmak avantajlıdır. Kıbrıs’ta dükkân satın alma konusunda kafanızda soru işaretleri olabilir. Akol Group bünyesinde satın alacağınız bir dükkân sayesinde bütün süreç boyunca bizden yardım alabilirsiniz. Verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile kısa sürede karışıklık yaşamadan bürokrasiye takılmadan yürüttüğümüz çalışma ile en uygun koşullarda ve fiyatlarda KKTC’de dükkân açabilir veya satın alabilirsiniz. Yılların tecrübesine sahip firmamız ve sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetleriyle Kıbrıs’ta dükkân satın almak artık çok kolay.  Bizleri 7/24 arayarak danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz.

2304 1536 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.