Kıbrıs Stüdyo Daire Fiyatları – 2022 Güncel Fiyatlar

Stüdyo daireler hitap ettikleri kiracı kitlesi ve uygun fiyatları sebebi ile mükemmel yatırım yöntemleridir. Özellikle gayrimenkul ve emlak yatırımı konusunda başarılı olan birçok kişinin portföylerini stüdyo daire ağırlıklı oluşturduğu görülmektedir. Bu yazımızda düşük fiyatları ile her bütçeden insanın ilgisini çeken stüdyo dairelerin Kıbrıs’taki durumundan bahsedeceğiz ve Kıbrıs stüdyo daire fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Kıbrıs Stüdyo Daire Fiyatları

Kıbrıs stüdyo daire fiyatları
Kıbrıs stüdyo daire fiyatları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde stüdyo daire fiyatları ortalama £49.000’dir. Bu yazının kaleme alındığı 2022 yılında KKTC’de emlak fiyatları yükseliş grafiği çizmektedir. KKTC’de en düşük stüdyo daire fiyatları £30.000’den başlamaktadır. En yüksek fiyatlı lüks stüdyo dairelerin fiyatı ise £89.000’e kadar çıkabilmektedir.

Stüdyo Daire Nedir?

Stüdyo daire tanım itibari ile 1+0 konutlardır. Yalnızca tek bir odadan oluşan bu tür daireler genellikle açık mutfak ve banyodan oluşmakla birlikte kimi zaman bir balkona da sahip olabilmektedirler. Sıklıkla bekarlar, öğrenciler ve turistler tarafından tercih edilen bu tür daireler kiralamaya oldukça uygundur. Stüdyo daireler kiralamaya uygunluğu sayesinde emlak yatırımcıları tarafından hızlı ve düzenli pasif gelir sağlamak için tercih edilmektedirler.

Kıbrıs’ta Daire Satın Almanın Avantajları

KKTC stüdyo daire
KKTC stüdyo daire

Kuzey Kıbrıs’ta stüdyo daire fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte Kıbrıs daire satın alanlara pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında uygun fiyatlar gelmektedir. Kıbrıs’ta daire ve villa fiyatları Akdeniz’in benzer ada ülkelerine ve Kıbrıs gibi turizm merkezi olan illere kıyasla oldukça düşüktür. Bunun yanı sıra Kıbrıs’ta konut ve taşınmaz mallar döviz üzerinden fiyatlandırılmakta ve satın alınmaktadır. Böylece Kıbrıs daire satın alarak gayrimenkul yatırımı yapanlara yatırımlarının değerini koruyacağının garantisini vermektedir.

Eğer bu konuda daha fazla bilgi almak istiyorsanız Kıbrıs’ta Daire Satın Almanın Avantajları sayfasına göz atabilirsiniz.

İletişime Geçin

Bu yazımızda 2022 yılı KKTC stüdyo daire fiyatlarını sizlerle paylaştık. KKTC’de stüdyo dairelerin özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman danışmanlarımıza Kuzey Kıbrıs emlak ve gayrimenkul sektörü hakkında her türden soruyu sorabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve Kıbrıs’ta yükselene en avantajlı konut projeleri hakkında bilgi sahibi olun.

1024 576 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.