Kıbrıs Denize Sıfır Villa Fiyatları ve Avantajları

Akdeniz’de deniz, kum ve sıcak iklim denildiğinde akıllara ilk gelen yerlerden biri Kıbrıs adasıdır. Ülkede yıl boyunca görülen turist akınları ile birlikte hiç bitmeyen bir tatil hayatı yaşamak isteyenlerin sayısı da hızla artmaktadır. Kıbrıs emlak araştırmalarında en çok merak edilen konulardan biri de denize sıfır veya denize yakın villa fiyat ve avantajları gelmektedir.

Kıbrıs’ta Villa Fiyatları

KKTC denize sıfır villa

KKTC’de uygulanan imar yönetmelikleri uyarınca sahil şeritlerine konut inşa etmek mümkün olmamaktadır. Bununla birlikte Kıbrıs bir ada ülkesidir ve denize erişimi olan şehirlerde (İskele, Gazimağusa, Girne) sıfır villa projeleri genel olarak sahillere yürüme mesafesinde konumlanmaktadır.

Aşağıda paylaştığımız satılık villa fiyatları ülke ortalamasını yansıtmaktadır.

İskele’de Satılık Villa Fiyatları

Kıbrıs sahillerinin en uzununa sahip olan İskele, denize sıfır villa almak isteyenler için ilk tercihler arasında olmalıdır. İskele’de standart villa fiyatları £100.000- £175.000, lüks villa fiyatları ise £175.000- £250.000 aralığındadır.

Daha fazla bilgi almak için İskele Satılık Villa Fiyatları – 2022 Güncel Fiyatlar sayfası ile devam edebilirsiniz.

Gazimağusa’da Satılık Villa Fiyatları

Sınırları içerisinde yer alan çok sayıda üniversite ve yoğun öğrenci nüfusu ile ön plana çıkan Gazimağusa’da villa fiyatları oldukça uygundur. Gazimağusa’da standart villa fiyatları £105.000- £170.000 arasında, lüks villa fiyatları ise £200.000 ve üzerinde alıcı bulmaktadır.

En güncel bilgiler için Gazimağusa Satılık Villa Fiyatları sayfamızı inceleyin.

Girne’de Satılık Villa Fiyatları

Denize uzaklığı fark etmeksizin, Kıbrıs genelinde en yüksek gayrimenkul fiyatları Girne’de görülmektedir. Girne’de standart villa fiyatları £125.000- £200.000, lüks villa fiyatları £250.000 ve üzerinde satılmaktadır.

Konu ile ilgili daha fazlası için Girne Satılık Villa Fiyatları – 2022 Güncel Fiyatlar makalemize göz atın.

Lefkoşa’da Satılık Villa Fiyatları

Denize kıyısı bulunmayan tek Kıbrıs şehri ve aynı zamanda adanın başkenti Lefkoşa’da, denize sıfır villa bulmak mümkün değildir. Bununla birlikte Lefkoşa’da standart villa fiyatları £110.000 – £175.000 arasında değer bulurken, lüks villalar £200.000 ve üzerinde bir değere sahiptir.

Kıbrıs denize yakın villa

Denize Yakın Villa Almanın Avantajları

  • Kendi klasmanındaki ülkeler arasında Kıbrıs, denize kıyısında villa fiyatlarının en uygun olduğu ülkedir.
  • Kıbrıs’ta denize yakın bir villa Akdeniz’in en güzel sahillerine sınırsız erişim imkânı sağlamaktadır.
  • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ev almanın bütün avantajlarına sahiptir.
  • Villanızı kullanmadığınız zamanlarda yazlık ev olarak kiralayabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

İletişime Geçin

Kıbrıs’ta denize sıfır veya denize yakın villa fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için sayfa içerisinde yer alan iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

1024 576 Akol Blog
Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.