Karpaz Villa Fiyatları ve Avantajları

Karpaz yarımadası Kuzey Kıbrıs’ın en uzun sahil şeritlerine ve el değmemiş güzelliklerle dolu bir doğaya sahiptir. Kıbrıs’ta sakin ve huzurlu bir yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği bölgelerin başında Karpaz gelmektedir. Bu yazımızda yüksek apartman daireleri ve rezidansların yerini müstakil evlere bıraktığı Karpaz villa fiyatları ve sağladığı avantajları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Karpaz Villa Fiyatları

Karpaz villa fiyatları
Karpaz villa fiyatları

İskele’ye bağlı Karpaz bölgesinde 2 odalı ve 115 metrekare villa fiyatları £89.000’den başlamaktadır. Elbette, bütün konut türlerinde olduğu gibi satın alınacak evin özellikleri fiyatlarda değişkenlik yaratmaktadır. Buna rağmen Karpaz bölgesinde konut fiyatlarının Kıbrıs ortalamasının altında olduğunu söylemek doğru olacaktır.

KKTC’de konut fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Kıbrıs Ev Fiyatları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Karpaz’da Villa Sahibi Olmanın Avantajları Neler?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ev, arsa ve ticari konut gibi gayrimenkuller satın almak size pek çok avantaj sağlamaktadır. Özellikle Kıbrıs’ta ev alana oturma izni verilmesi ile ilgili sağlanan kolaylıklar yabancı yatırımcıların oldukça ilgisini çekmektedir. KKTC’de daire tipi ve ticari konutlar döviz üzerinden düzenli ve yüksek kira getirisi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra villa tipi konutların fiyatları benzer klasmanda ülkelere kıyasla KKTC’de oldukça uygundur.

Karpaz yarımadasında villa satın almanın sağlayacağı avantajlar hakkında bilgi edinmek için Kıbrıs’ta Ev Satın Almak için 4 Sebep sayfasına göz atın.

Karpaz’da Yaşam

Karpaz
Karpaz

Karpaz, güneş ve kum ile çevrili benzersiz bir Akdeniz adasında yaşamanın en içten hissedilebileceği yerlerden biridir. Şehir hayatının keşmekeşinden uzak buna rağmen her şeye erişimin mümkün olduğu Karpaz, Gazimağusa’ya 79 dakika, Girne’ye ise 102 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Dipkarpaz Milli Parkı, Kantara Kalesi ve Altın Kum Sahili bölgenin öne çıkan turistik cazibelerindendir.

Karpaz Peninsula Villas

Karpaz Peninsula Villas
Karpaz Peninsula Villas

Bir Akol Group projesi olan Karpaz Peninsula, Kuzey Kıbrıs’ın en değerli konumlarından birinde keyifli ve mutlu bir yaşamın anahtarlarını vadediyor. Karpaz’ın Dipkarpaz bölgesinde yer alan villalar 90 metrekare kapalı alan, 25 m2 teras, 300 – 360 m2’lik bahçeleri ve yüzme havuzları ile birlikte sahiplerini bekliyor.

Proje ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Karpaz Peninsula sayfasını ziyaret edin.

2560 1440 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.