İkiz Villa Nedir? – Kıbrıs’ta İkiz Villa Sahibi Olmak

Lüks ve konforlu yaşam denince akla ilk gelen konut tipleri villalar olmaktadır. Elbette, tıpkı daireler gibi villaların da farklı türleri bulunmaktadır. Bu villa türlerinin en bilinenlerinden biri de ikiz villalardır. Bu yazımızda sizlerle ikiz villa nedir? sorusunun cevabını ve Kıbrıs’ta ikiz villa sahibi olmak hakkında bilmek isteyebileceklerinizi paylaşacağız.

İkiz Villa Nedir?

İkiz villa nedir?
İkiz villa nedir?

Bu tip villalar aynı arsa üzerinde konumlandırılmış ve ortak bir duvarı paylaşan konut türleridir. Bu tür yapılar standart villaların sahip olduğu hemen hemen bütün avantajlara sahip olmakla birlikte çok daha uygun fiyatlarla satılmaktadırlar. Bunun en önemli sebebi ikiz villaların dört tarafının bahçe olmaması ve tam anlamıyla bir müstakil konut sınıfında yer almamalarıdır. Buna rağmen doğru ve sağlam bir yalıtıma sahip yapılar söz konusu olduğunda, standart ve ikiz konutlar arasında büyük farklılıklar bulunmamaktadır.

İkiz Villanın Avantajları

Bu türden yapılar yukarıda da söz ettiğimiz üzere bir villanın sahip olabileceği bütün avantaj ve ayrılıklara sahiptirler. Villada yaşamanın sağlayacağı en önemli avantajlar ise şunlardır;

  • Bahçe ve teras
  • Havuz
  • Otopark
  • Şömine
  • Daha geniş alanlar
  • Daha çok oda sayısı
  • Birden fazla banyo

KKTC’de İkiz Villa Sahibi Olmak

KKTC'de ikiz villa
KKTC’de ikiz villa

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde villa sahibi olmak mükemmel bir yatırımın yanı sıra benzersiz bir yaşam sunmaktadır. Kıbrıs adası Akdeniz’in en güzel sahilleri ile birlikte sakin ve huzurlu bir hayata başlangıç vadetmektedir. Kıbrıs’ta ikiz villalar £140.000’dan başlayan fiyatlarla alıcı bulmaktadırlar.

Akdeniz’in 3. en büyük adası olan Kıbrıs’ta ev sahibi olmanın ne gibi avantajlar sunduğunu merak ediyorsanız Kıbrıs’ta Ev Almak Ne Gibi Avantajlar Sağlar? sayfasına göz atabilirsiniz.

Kıbrıs’ta İkiz Villa Projeleri

Kıbrıs'ta ikiz villa
Kıbrıs’ta ikiz villa

Akol Group of Companies ayrıcalığı ile 2005 yılından bu yana Kuzey Kıbrıs’ın en özel villa projeleri hayata geçmektedir. Bunlardan biri de Yeniboğaziçi bölgesinde inşa edilmekte olan ve avantajlı fiyatlarla yatırımcıların ilgisini çekmeye devam eden Twins Salamis projesidir. İkiz villalardan oluşan bu proje ulaşım kolaylığı, deniz ve ormana yakınlığı ve KKTC’nin yükselen değeri Yeniboğaziçi’nde yer almasıyla dikkat çekmektedir.

İletişime Geçin

Kuzey Kıbrıs’ta villa veya konut satın almakla ilgileniyorsanız sayfa içerisinde yer alan iletişim butonunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Böylece KKTC’de ikiz villalardan oluşan Twins Salamis de dahil olmak üzere birçok farklı konut projesinden haberdar olabilir ve Kıbrıs’ın en tecrübeli emlak danışmanlık hizmetlerinden birine ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

1920 1080 Akol Blog
Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.