KAPAK

Girne Satılık Villa Fiyatları – 2022 Güncel Fiyatlar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkentinden sonra en önemli şehri Girne’dir. Bu eşsiz şehir eğitim sektörünün yanı sıra turizm faaliyetleri ile ön plana çıkmaktadır. Turistik aktivitelerin yoğun olması Girne’yi emlak yatırımı için oldukça avantajlı kılmaktadır. Bölgede emlak ve gayrimenkul yatırımı yapanların en çok ilgisini çeken konut türlerinin başındaysa villalar gelmektedir. Bu yazımızda sizlerle Girne’de villa sahibi olmanın avantajlarının yanı sıra 2022 yılı için Girne satılık villa fiyatlarını paylaşacağız.

Girne’de Villa Satın Almanın Avantajları

Girne satılık villa fiyatları
Girne satılık villa fiyatları

KKTC’de yaşamak veya emlak yatırımı yapmak yatırımcılara pek çok avantaj sağlamaktadır. Döviz kira getirisi, oturma izninde sağlanan kolaylıklar ve Akdeniz’in en güzel adalarından birinde yaşama fırsatı bu avantajlardan bazılarıdır. Elbette, Kuzey Kıbrıs’ın en özel bölgesinde yaşamak daha birçok ayrıcalık sağlamaktadır. Kıbrıs’ın en hareketli ve en sakin bölgelerinin yer aldığı Girne’de bulunmaktadır. Girne bölgesinde satılık villa almak gerek ekonomik gerek bireysel anlamda mükemmel bir yatırımdır.

KKTC ve Girne’de daire veya villa satın almanın size sunacağı diğer fırsatları öğrenmek için Kıbrıs’ta Ev Almak Ne Gibi Avantajlar Sağlar? sayfasını ziyaret edin.

Girne Satılık Villa Fiyatları

Girne bölgesi Kuzey Kıbrıs genelinde emlak ve gayrimenkul fiyatlarının en yüksek seyrettiği yerdir. Buna rağmen her yerde olduğu gibi satın almayı düşündüğümüz konutun özellikleri fiyatlar konusunda oldukça belirleyici olmaktadır. Girne’de villa fiyatları konutun sunduğu imkanlara göre değişkenlik göstermektedir. Girne satılık villa tipleri standart ve lüks olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Standart villalar minimum 3+1 oda sayısına ve bir bahçeye sahiptir. Lüks villalar ise 3+1 ve daha fazla oda sayısının yanı sıra bahçe, otopark, havuz, şömine, barbekü ve özel güvenlik gibi pek çok farklı özelliğe sahip olabilmektedirler.

Girne'de satılık villa fiyatları
Girne’de satılık villa fiyatları

Girne’de standart villa fiyatları £150.000 ila £200.000 arasında değişen fiyatlara sahiptir. Girne bölgesinde lüks villa fiyatları ise £200.000 ila £4.500.000 aralığında bulunmaktadır.

KKTC genelinde villa fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kıbrıs Satılık Villa Fiyatları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımları ile ilgileniyorsanız sayfa içerisinde yer alan iletişim formuna bilgilerinizi bırakarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece Kıbrıs’ta konut satın almanın sağladığı pek çok avantajla ilgili sizi bilgilendirebiliriz. Eğer kendinize KKTC’de Ev Almak Mantıklı mı? diye soruyorsanız hemen bize ulaşın.

768 432 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.