Akol Group: Yapı Kalitesinde Zirve

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en köklü şirketleri arasında yer alan Akol Group of Companies müşteri güvenliği ve konforu öncelik alan yüksek kaliteli yapılar inşa etmektedir. Şirketimiz yapı kalitesinde adanın en iyi inşaat firmaları arasında yer almaktadır ve bu iddiamızı yapılarımızı kullanan müşterilerimizin memnuniyetiyle desteklemekteyiz.

Birinci Sınıf Yapı Malzemeleri

Akol Group, projelerini her zaman en yüksek kalitede yapı malzemeleri kullanarak yapmaktadır. Bu malzemeler, laboratuvar ve teknik testlerden geçirilerek onaylı numunelerle başarılı sonuçlar elde edildikten sonra inşaat sürecine dahil edilmektedir. Bütün projelerimizde kullanılan yapı malzemeleri, dayanıklılık ve sağlamlık açısından son derece yüksek standartlara sahiptir. Malzemelerimizin üstün kalitesi, inşaat sürecinin her aşamasında uzmanlarımızca sıkı denetimlere tabi tutulmaktadır.

Yüksek Standartlı İşçilik

Yüksek kaliteli yapı malzemelerinin yanı sıra mükemmel işçilik konusunda da asla taviz verilmemektedir. İşçilik, yapı inşalarının en önemli unsurlarından biridir. İşçilikteki yüksek standart, yapıların kalitesini de belirleyen bir faktördür.  Bu sebeple, Akol Group olarak bu konuya büyük önem vermekte ve her zaman alanında uzman mimar, mühendis ve teknisyenler ile çalışmaktayız.

Doğal Afet ve Felaketlere Karşı Tedbirler

Akol Group, insanların güvenliği için doğal afet ve felaketlere karşı da her türlü gerekli tedbiri almaktayız. Özellikle Kıbrıs’ın deprem riski göz önüne alınarak, hayata geçirdiğimiz bütün projelerimiz deprem yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmektedir. Bu sayede, en şiddetli depremlere bile dayanacak ve insanların huzur ve güven içerisinde yaşadığı yaşam alanları oluşturulmaktadır. Bunun dışında yapılarımız sert hava şartları, sel vb. diğer olası afetler de göz önüne alınarak tasarlanmaktadır.

Özetle, Akol Group olarak yüksek nitelikli yapı malzemeleri ve özverili işçilikler ile doğal afetlerin yıkıcı güçlerine karşı her türlü önlemi almakta, insanların mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürmesine katkıda bulunmaktayız. Şirket olarak teknik ve bilimsel yöntemler kullanmakta ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en iyisini sunmaktayız. Yapı malzemelerimiz ve işçiliğimize gösterdiğimiz yüksek özen sayesinde adada sektörün öncü şirketlerinden olmayı ve müşterilerimizin güvenini kazanmayı her zaman başardık ve başarıyoruz.

1920 1078 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.