Akol Group: İş Dünyasında Sosyal Sorumluluk

Akol Group olarak topluma katkı sağlamanın ve sosyal yaşama destek olmanın ne kadar önemli olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Biliyoruz ki İşimiz yalnızca yüksek kalitede yapı üretimi yapmak değil, aynı zamanda toplumumuzun gelişimine katkıda bulunmaktır. İşte bu fikirden yola çıkarak Akol ailesi olarak birçok alanda öne çıkmaya ve sosyal sorumluluk projelerimiz ile topluma katkı sağlamaya çalışıyoruz.

İstihdama Katkılarımız

250’nin üzerinde profesyonele istihdam sağlamakta olan organizasyonumuz, Kıbrıs’ın ekonomik gelişimine oldukça önemli katkılar sağlamaktadır. İstihdama katkılarımızın yanı sıra yüksek kalite üretim ve işçilik standartlarını gözeterek sektörümüzün gelişimine de öncülük ediyoruz.  Elbette, sadece iş dünyası ile sınırlı kalmıyor ve her yıl farklı projeler düzenleyerek sosyal sorumluluk konusunda da lider olmaya çalışıyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Akol Group olarak sosyal sorumluluk projelerimizi kurumsal kimliğimizin en önemli parçalarından birisi olarak görüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda çocuklarımızın ve gençlerimizin bedensel ve zihinsel gelişimine destek amaçlı birçok projeye imza atmış bulunuyoruz. Başarılı dernek ve birlikler aracılığı ile hayata geçirdiğimiz bu projelerin yanı sıra spor faaliyetlerinde de birçok kurumun ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz.

Devletimiz ile iş birliği içerisinde birçok öğrencimize burs desteği sağlarken, aynı zamanda yeni eğitim alanlarının inşasına da katkıda bulunuyoruz. Bütün bu projelerin toplumun geleceği için önemli bir yatırım olduğuna inanıyoruz.

Sponsorluklarımız

Sadece sosyal sorumluluk projelerine destek vermekle kalmıyor, aynı zamanda farklı alanlarda sponsorluk desteği de sağlıyoruz. Eğitimde burs, derslik yapımı gibi devletimize ve milletimize katkı sağlayacak projelere destek vermenin yanı sıra, spor kulüplerimiz ile de sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz.

Toplumsal Hedeflerimiz

Her dönem gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile Kıbrıs halkının mutlu, huzurlu ve güvenli olmasını amaçlıyoruz. Hizmet sunduğumuz toplumun sağlam temeller üzerinde olmasının bizim ve bütün iş ortaklarımızın yararına olduğunu biliyoruz. Bu nedenle topluma katkı sağlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Sosyal sorumluluk projelerimiz ile sadece Kıbrıs adasındaki toplumlara değil, aynı zamanda dünya genelindeki toplumlara da katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Özellikle çevre ve doğanın korunması konusunda uluslararası alanda farkındalık yaratmak ve bu konuda çalışmalar yürütmek önemli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Kültür ve sanat alanlarında da çeşitli etkinlik ve projeler düzenliyor ve gençlerimizin kültür ve sanatla iç içe olmalarını hedefleyen projelerimize büyük önem veriyoruz.

Kısaca bizler Akol Group olarak sadece yüksek kalitede yapı üretimi yapmakla kalmıyor, aynı zamanda toplumumuzun gelişimine katkı sağlamak için sosyal sorumluluk projelerimiz ile öncü olmaya çalışıyoruz. İstihdama katkılarımız ve sponsorluklarımızın yanı sıra çevre koruma, kültür ve sanat gibi alanlarda da faaliyetlerimizi sürdürerek toplumun geleceğine yatırım yapıyoruz. Hedefimiz, Kıbrıs adasındaki toplumumuzun sağlam temeller üzerinde mutlu, huzurlu ve güvenli bir geleceğe sahip olmasını sağlamak ve aynı zamanda dünya genelindeki toplumlara da katkıda bulunmaktır.

1600 900 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.