Akol Group: İnsan ve Yaşam Odaklı Tasarımlar

Akol Group of Companies olarak kurumsal vizyonumuzun temelinde “insan ve yaşam” odaklı bir yaklaşım yatmaktadır. Bu vizyonu projelerimize de yansıtarak tasarım konusunda da fark yaratıyoruz. Minimal tasarımlarla modern mimari ilkelere bağlı kalarak yapısal sağlamlık ve estetiği bir arada sunuyoruz. Böylece yarattığımız yaşam alanlarının uzun vadede yorucu ve sıkıcı olmaktan uzak, insanların mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesine katkı sağladığına inanıyoruz.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını analiz ederek projelerimizi şekillendiriyor, her projeye özgün ve kişisel çözümler sunuyoruz. Sosyo-ekonomik talep araştırmalarını sahada yaparak projelerimizin yükseldiği bölgelere uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Estetik ve Sağlamlık

Yapısal sağlamlığı estetiğin önüne geçirmiyor, aksine estetiği sağlamlık ile birleştirerek bütünsel bir tasarım ortaya çıkarıyoruz. Mimarlarımız teorik bilgi ve pratik deneyimlerini birleştirerek, dayanıklılık ve sağlamlıktan ödün vermeden estetik çalışmalar sunuyorlar.

Akol Group olarak estetik anlayışımızla projelerimizde yaşayacak insanların fiziksel ve ruhsal konforunu sağlamayı hedefliyoruz. Modern mimari ilkelerine bağlı kalarak minimal tasarımlarla sade ve ferah mekanlar yaratıyoruz. Projelerimizde yerel kültür ve mimari öğeleri kullanmakla birlikte, teknoloji ve modern mimarinin getirisi olan yenilikleri asla ihmal etmiyoruz.

Tasarım Örneklerimiz

Birçok projemizde geleneksel Kıbrıs öğelerine bağlı kalarak yarattığımız konseptlerle özlenen geleneksel samimiyeti inşa ediyoruz.

İşte eşsiz tasarımlara sahip projelerimizden öne çıkanlar;

Karpaz Peninsula

Sıcak yaz günlerinde bahçenizdeki barbekünün başında, soğuk kış gecelerinde ise evinizdeki şöminenin karşısında rahatlayabileceğiniz ‘Karpaz Peninsula’, geniş terasları ve ortak kullanım alanları ile sizi stresten uzak bir yaşama davet ediyor. Bu muhteşem yer, hayatınızın tadını çıkarmanız için gereken tüm özellikleri barındırıyor.

Akol Marine

Akol Marine’in muhteşem mimari tasarımı sayesinde, kendinizi eşsiz manzaraların tam ortasında bulacaksınız. 24 metrekarelik özel havuzunuzda serinlerken, 74 metrekarelik terasınızda ve 6 metrekarelik balkonunuzda günün her saatinde güneşin doğuşu ve batışının keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca göz alabildiğine uzanan deniz manzaralı terasınızda keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Girne Esentepe Exclusive

Girne’nin nezih Esentepe bölgesinde yer alan Esentepe Exclusive, Mavi ve yeşilin uyumuyla tasarlanan ultra lüks detayları size olağanüstü bir yaşam tarzı sunuyor. Bu tasarım, size rahat bir yaşam alanı sağlarken stresten uzak bir yaşam sürmenize de yardımcı oluyor. Esentepe Exclusive’in lüks tasarımı ve sunduğu olanaklar, hayatınıza değer katarak mükemmel bir yaşam sürmeniz için her şeyi sağlıyor.

Biz Akol Group of Companies olarak işlevsel ve görsel açılardan dikkat çeken projelere imza atıyor, insanların mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürmesine katkı sağlıyoruz. Sunduğumuz yaşam alanlarını tasarlarken kaliteden, dayanıklılıktan ve estetikten asla ödün vermiyor ve sizlere her zaman en iyiyi sunmaya çalışıyoruz.

1385 779 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.