Akol Group – Geleneksel Ramazan İftar Yemekleri

Akol Group of Companies, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayı dolayısıyla halka ücretsiz iftar yemeği düzenledi. Gazimağusa’da bulunan Fazıl Polat Paşa Camii’nde gerçekleşen iftar yemeğinde Akol Group of Companies personelleri ile birlikte birçok misafir de ağırlandı.


Birlik ve Beraberlik Mesajı

Oldukça yoğun ilgi gören iftar yemeğinde Akol Group of Companies Kurucusu Niyazi Şanal bir açıklama yaparak, “Ramazan ayı birlik ve beraberlik demektir, paylaşmaktır, sevgi ve samimiyettir. Organize ettiğimiz Ramazan iftarı programında bize eşlik eden personellerimize, değerli misafirlerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.


Akol Group ailesi olarak yıllardır süren geleneği bozmuyor ve bu yıl da Ramazan ayında düzenlenecek iftar yemeği programına, bu ayın önem ve değerine uygun olarak, halkımızın bir araya gelmesi ve toplumsal birlik ve beraberliğimizin artması için herkesi davet ediyoruz.

2023 yılı Ramazan ayı iftar yemekleri, Gazimağusa Fazıl Polat Paşa Camii’nde 26-27-28 Mart tarihlerinde gerçekleşmiştir ve 29-30-31 Mart ve 2-17 Nisan tarihlerinde de devam edecektir.

800 640 Akol Blog


    Arama yapınız
    Akol Group © 2022. Tüm hakları saklıdır.